Rooster


      

Maandag, 18-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
BBB mix 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Bas
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Yin Yoga 10:00 11:00 Aerobic zaal 2 Anjelina
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Ferry
Outdoor workout 19:00 19:45 Outdoor Wouter
Pilates 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Bas
BoksFit Intens 19:45 20:45 Aerobic zaal 2 Teun
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur
Easyflow Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 1 Invaldocent
Krav Maga 20:45 21:45 Aerobic zaal 2 Teun

Dinsdag, 19-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Wouter
Clubpower 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Pilates 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Ferry
Clubpower 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Ineke
JP30Fit 19:30 20:00 PT zaal Fitness instructeur
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Ronald
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur
Yin Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 2 Joke

Woensdag, 20-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
Lage intensiteit spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Bas
Bodyshape 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Yin Yoga 10:00 11:00 Aerobic zaal 2 Anjelina
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Fysio Fit 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Invaldocent
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
Yin Yoga 19:00 20:00 Aerobic zaal 2 Karin
Bodyshape 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Diederick
HIIT 20:00 20:45 Aerobic zaal 1 Wouter
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur

Donderdag, 21-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
BBB mix 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Ineke
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 22:00 Fitness zaal Wouter
Pilates 19:00 20:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 19:30 20:30 Spinning zaal Stefan
Bootcamp 19:30 20:30 Outdoor Ferry
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur
Clubpower 20:00 21:00 Aerobic zaal 1 Anjelina
Easyflow Yoga 20:15 21:15 Aerobic zaal 2 Invaldocent

Vrijdag, 22-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 08:30 12:00 Fitness zaal Ferry
Yin Yoga 09:00 10:00 Aerobic zaal 2 Karin
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Spinning 09:00 10:00 Spinning zaal Bas
BoksFit 09:00 10:00 Aerobic zaal 1 Lucas
Core mobility training 10:00 10:15 PT zaal Fitness instructeur
Fit en Vitaal 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Lucas
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
Fitness 16:00 21:00 Fitness zaal Stefan
Core mobility training 20:00 20:15 PT zaal Fitness instructeur

Zaterdag, 23-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness zonder begeleiding 09:00 12:00 Fitness zaal -
HIIT 09:30 10:30 Aerobic zaal 1 Wouter
Core mobility training 10:30 10:45 PT zaal Wouter
Pole Fit 10:45 11:45 Aerobic zaal 1 Anjelina

Zondag, 24-3-2019

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness 09:00 13:00 Fitness zaal Stefan
Spinning 10:00 11:00 Spinning zaal Ronald
Pilates 10:00 11:00 Aerobic zaal 1 Alessandro
JP30Fit 10:30 11:00 PT zaal Fitness instructeur
Core mobility training 11:00 11:15 PT zaal Fitness instructeur
Privacy policy