Rooster

Marsdijk
Adres: Zeilmakerstraat 37
Contactpersoon: Tessa de Wilde
info@dansstudioassen.nl

MaandagDocentStudio
20:30-21:30 uur Jazz instr. 30+ Mariël Davans 1
 
16:15-17:15 uur Streetdance instr. 9-10 jr. Soraya Range 4
17:15-18:15 uur Streetdance instr. 8 jr. Soraya Range 4
18:30-19:30 uur Wedstrijdteam Force One 10-11 jr. Soraya Range 4
19:30-20:30 uur Streetdance instr. 30+ Soraya Range 4
20:30-22:00 uur Wedstrijdteam Bonkerz 17 Soraya Range 4
DinsdagDocentStudio
15:15-16:00 uur Peuter- en kleuterdans 3,5-5 jr. Lisan Wittendorp 1
16:00-17:00 uur Jazz instr. 6-7 jr. Lisan Wittendorp 1
17:00-18:00 uur Jazz instr. 8-9 jr. Lisan Wittendorp 1
18:15-19:15 uur Jazz selectie 2 16-18 jr. Lisan Wittendorp 1
19:30-20:45 uur Jazz gev. Volwassenen Lisan Wittendorp 1
20:45-21:45 uur Modern instr. 12+ Lisan Wittendorp 1
 
16:45-18:30 uur Musical selectie 2 10-14 jr. Desi & Rianne 2
18:30-20:15 uur Musical selectie 1 15+ Desi & Rianne 2
20:30-21:45 uur Musical instr. Adolescenten Desi & Rianne 2
 
15:00-16:00 uur Streetdance gev. 8-11 jr. Moniek Kreuze 3
16:00-17:00 uur Jazz instr. 10-11 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Jazz instr. 12-14 jr. Moniek Kreuze 3
18:15-19:30 uur Jazz instr. 15-17 jr. Moniek Kreuze 3
19:30-20:45 uur Jazz instr. 18-29 jr. Moniek Kreuze 3
20:45-22:00 uur Streetdance gev. 21+ Serena Brink 3
 
15:15-16:00 uur Breakdance instr. 5-8 jr. Max Krijthe 4
16:00-17:00 uur Breakdance gev. 12+ Max Krijthe 4
17:00-18:00 uur Breakdance instr. 9-12 jr. Max Krijthe 4
18:15-19:30 uur Wedstrijdteam Outsiders 14-16 jr. Tim Braams 4
19:30-20:45 uur Wedstrijdteam Equality 17+ Tim & Lieke 4
20:45-22:00 uur Streetdance gev. 17-19 jr. Tim Braams 4
 
17:00-18:15 uur Streetdance gev. 14-16 jr. Tim Braams 5
WoensdagDocentStudio
16:00-17:00 uur Streetdance instr. 6-7 jr. Joey Wendelaar 1
17:00-18:00 uur Wedstrijdteam Young Bulls 8-12 jr. Joey Wendelaar 1
18:00-19:00 uur Afro instr/gev 12+ Sapphire Marlin 1
19:00-20:00 uur Dancehall gev. 17+ Sapphire Marlin 1
20:00-21:15 uur Jazz selectie 3 14-15 jr. Anne Top 1
 
17:15-18:15 uur Klassiek ballet instr. 9-12 jr. Elise Warmelink 2
18:15-19:15 uur Klassiek ballet instr. 13-15 jr. Elise Warmelink 2
19:15-19:45 uur Spitzen gev. 12+ Elise Warmelink 2
19:45-20:45 uur Klassiek ballet instr. 16+ Elise Warmelink 2
 
16:00-17:00 uur Wedstrijdteam Exist 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Streetdance gev. 12-14 jr. Moniek Kreuze 3
18:00-19:00 uur Wedstrijdteam All Star Heroes 12-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:00-20:00 uur Streetdance instr. 14-15 jr. Moniek Kreuze 3
20:00-21:00 uur Female hiphop instr. 14-24 jr. Moniek Kreuze 3
21:00-22:00 uur Female hiphop instr. 25+ Moniek Kreuze 3
 
17:00-18:00 uur Musical instr. 11-13 jr. Desi Rodriquez 4
18:00-19:00 uur Musical instr. 14-16 jr. Desi Rodriquez 4
19:00-20:00 uur Musical instr. 16 jr. Desi Rodriquez 4
20:00-21:00 uur Streetdance instr. 15+ Sapphire Marlin 4
21:00-22:00 uur Dancehall instr. 15+ Sapphire Marlin 4
DonderdagDocentStudio
16:45-17:45 uur Dancehall instr. 11-14 jr. Lieke Peterson 1
17:45-19:00 uur Wedstrijdteam Youth Impact 14-16 jr. Lieke & Sapphire 1
19:15-20:15 uur Streetdance instr. 18 jr. Lieke Peterson 1
20:15-21:15 uur Streetdance instr. 19-30 jr. Lieke Peterson 1
 
16:15-17:00 uur Peuter- en kleuterballet 3,5-5 jr. Lisan Wittendorp 2
17:00-18:00 uur Klassiek ballet instr. 6-8 jr. Lisan Wittendorp 2
19:15-20:30 uur Muscial instr. Volwassenen Lisan Wittendorp 2
 
15:00-16:00 uur Wedstrijdteam Kingsize 8-10 jr. Moniek Kreuze 3
16:00-17:00 uur Streetdance instr. 11 jr. Moniek Kreuze 3
17:00-18:00 uur Streetdance instr. 12 jr. Moniek Kreuze 3
18:15-19:30 uur Jazz pre-selectie 11-13 jr. Moniek Kreuze 3
19:30-20:30 uur Streetdance instr. 13 jr. Moniek Kreuze 3
20:45-22:00 uur Jazz selectie 1 19+ Lisan Wittendorp 3
 
16:45-17:45 uur Dancehall gev. 12-16 jr. Sapphire Marlin 4
19:00-20:00 uur Dancehall instr. Volwassenen Sapphire Marlin 4
VrijdagDocentStudio
18:00-19:00 uur UR Unique instr. 8-12 jr. Romy Bruggink 1
 
18:00-19:00 uur Musical instr. 7-10 jr. Milou Nomden 2
19:00-20:00 uur Musical gev. 12-15 jr. Desi Rodriquez 2
 
17:00-18:00 uur UR Unique gev. 14+ Desi Rodriquez 3
18:00-19:00 uur UR Unque instr. 13+ Desi Rodriquez 3
 
Verklaring lesniveau's
instr. instroom lessen
mid. gemiddeld niveau
gev. gevorderd niveau
selectie selectie groepen
 
rooster onder voorbehoud
Privacy policy