Rooster


      

PDF versie vaste rooster
Het vaste rooster kan afwijken, zie onderstaand voor het actuele weekprogramma

Maandag, 26-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness planning 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
BBB mix 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
Spinning 09:00 09:50 Spinning zaal Ronald
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Yin Yoga 10:00 10:50 Aerobic zaal 2 Anjelina
Core mobility training 10:00 10:15 Aerobic zaal 1 Fitness instructeur
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness planning 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Pilates 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
BoksFit 19:00 19:50 Aerobic zaal 2 Tessa
Spinning 19:30 20:20 Spinning zaal Espérence
Bootcamp 19:30 20:20 Outdoor Jan Drewes
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Easyflow Yoga, zaal 1 20:15 21:05 Aerobic zaal 1 Thijs
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Dinsdag, 27-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness planning 08:30 12:00 Fitness zaal Espérence
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Bodypump 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Pilates 10:15 11:05 Aerobic zaal 1 Anjelina
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness planning 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Hatha yoga 19:00 19:50 Aerobic zaal 2 Ineke
Bodypump 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Ronald
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Spinning 20:00 20:50 Spinning zaal Ronald
Cardio-Dance 20:15 21:05 Aerobic zaal 1 Mireille
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Woensdag, 28-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness planning 08:30 12:00 Fitness zaal Jan Drewes
Lage intensiteit spinning 09:00 09:50 Spinning zaal Espérence
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Bodyshape 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Yin Yoga 10:00 10:50 Aerobic zaal 2 Anjelina
Fit en Vitaal 10:15 11:05 Aerobic zaal 1 Espérence
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness planning 16:00 22:00 Fitness zaal Stefan
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Bodyshape 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
Yin Yoga 19:00 19:50 Aerobic zaal 2 Karin
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Spinning 19:30 20:20 Spinning zaal Diederick
HIIT 20:00 20:45 Aerobic zaal 1 Jan Drewes
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Donderdag, 29-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness planning 08:30 12:00 Fitness zaal Espérence
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Cardio shape 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Ineke
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Core mobility training 10:00 10:15 Aerobic zaal 1 Fitness instructeur
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness planning 16:00 22:00 Fitness zaal Jan Drewes
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
Pilates 19:00 19:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
eGym 19:30 20:30 PT zaal -
Bootcamp 19:30 20:20 Outdoor Jan Drewes
Spinning 19:30 20:20 Spinning zaal Edwin
Bodypump 20:00 20:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
Easyflow Yoga 20:15 21:05 Aerobic zaal 2 Thijs
eGym 20:30 21:30 PT zaal -

Vrijdag, 30-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
eGym 08:30 09:30 PT zaal -
Fitness planning 08:30 12:00 Fitness zaal Stefan
Spinning 09:00 09:50 Spinning zaal Espérence
Kinderopvang 09:00 10:30 Kinderopvang Ria
Bodyshape 09:00 09:50 Aerobic zaal 1 Anjelina
Yin Yoga 09:15 10:05 Aerobic zaal 2 Karin
eGym 09:30 10:30 PT zaal -
Fit en Vitaal 10:15 11:05 Aerobic zaal 1 Nathalie
eGym 10:30 11:30 PT zaal -
eGym 11:30 12:30 PT zaal -
Fitness zonder begeleiding 12:00 16:00 Fitness zaal -
eGym 12:30 13:30 PT zaal -
eGym 13:30 14:30 PT zaal -
eGym 14:30 15:30 PT zaal -
eGym 15:30 16:30 PT zaal -
Fitness planning 16:00 22:00 Fitness zaal Espérence
eGym 16:30 17:30 PT zaal -
eGym 17:30 18:30 PT zaal -
eGym 18:30 19:30 PT zaal -
eGym 19:30 20:30 PT zaal -

Zaterdag, 31-10-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness planning 09:00 12:00 Fitness zaal Janou
eGym 09:00 10:00 PT zaal -
HIIT 09:15 10:00 Aerobic zaal 1 Stefan
eGym 10:00 11:00 PT zaal -
eGym 11:00 12:00 PT zaal -

Zondag, 1-11-2020

Les: Van: Tot: Zaal: Instructeur:
Fitness planning 09:00 13:00 Fitness zaal Jan Drewes
eGym 09:00 10:00 PT zaal -
eGym 10:00 11:00 PT zaal -
Pilates 10:00 10:50 Aerobic zaal 1 Alessandro
Spinning 10:00 10:50 Spinning zaal Ronald
Core mobility training 11:00 11:15 Aerobic zaal 1 Fitness instructeur
eGym 11:00 12:00 PT zaal -
eGym 12:00 13:00 PT zaal -
Privacy policy